Ex Africa Code:APL20WT4554
Customer Stock Code:
Stock Availability:
Ex Africa Code
APL20WT4554
Internal Description
20W 554MM T4 COOL-WHITE FLUORESCENT TUBE
eCommerce Description
20W 554MM T4 WHITE FLU TUBE
Long Description
20WT4WHI
Customer Stock Code
OEM Code
Unit Of Measure
EA
Stock Available
Limited Stock
Colour
White
Material
Glass
Size
554mm (L) 12mm (D)
Number / Indicator
3500K
Voltage (V)
240V
Wattage (W)
20W