Ex Africa Code:FUSGF63T03150
Customer Stock Code:
Stock Availability:
Ex Africa Code
FUSGF63T03150
Internal Description
GF6332T 3.15A ANTISURGE FUSE 32x6mm GLAS
eCommerce Description
GF6332T 3.15A ANTISURGE FUSE 32x6mm GLASS
Long Description
Customer Stock Code
OEM Code
Unit Of Measure
EA
Stock Available
Available
Colour
Clear
Material
Glass
Size
6mm (Diameter) x 32mm
Voltage (V)
250V
CurrentRating (A)
3.15A