MCB SP 10A 10KA SQD KQ10B110 MBH110
Ex Africa Code:KQ10B110
Customer Stock Code:
Stock Availability:
Ex Africa Code
KQ10B110
Internal Description
SQD SE10B110 MCB SP 10A 10KA
eCommerce Description
SQD SE10B110 MCB SINGLE-POLE 10A 10KA
Long Description
Customer Stock Code
OEM Code
TSI Code - 400489386
Unit Of Measure
EA
Stock Available
Available
Colour
White
Material
Plastic
Size
85mm (H) 18mm (W) 78.5mm (D)
Number / Indicator
1 Pole
Voltage (V)
240V
CurrentRating (A)
10A